Srpen 2009

HlásNětE pLS

31. srpna 2009 v 19:25 | CaRA |  O My
AhOJKY pLSKY hláSNěte Pro Mě TADY:http://sasiny.blog.cz/0908/sonk-o-nej-klikacku-2-koloo#komentare

DěkuJůů!!


RoCK nOT DeAD

31. srpna 2009 v 12:24 | CaRA |  RocK

PuNK NoT DeAD

31. srpna 2009 v 12:23 | CaRA |  PuNK
punk.jpg

RoZHoVOR S AVrIOL o 4 DesCE

31. srpna 2009 v 10:57 | CaRA |  AvRiL LaViGNE
Avril Lavigne neměla v úmyslu začít nahrávat nové album. "Prostě se to stalo" řekla o stále nepojmenované deskce, která výjde 17. listopadu. "Natočila jsem tu desku jinak než jsem byla zvyklá natáčet desky."

RocK ´n´Roll

30. srpna 2009 v 6:58 | CaRA |  RocK
V roce 1954 začali interpreti v oblasti country and western i v oblasti hlavního proudu tehdejší populární hudby objevovat rhythm and blues. Ten byl do té doby určen téměř výhradně pro černošské městské obvyvatelstvo USA. Prvním významným představitelem této tendence byl Bill Haley, který adaptoval původní černošskou nahrávku Rock Around The Clock a která se stala v roce 1955 světovým hitem. Rychle se objevili další následovníci. Elvis Presley se v roce 1956 prosadil se svým hitem Heartbreak Hotel a téměř okamžitě se stal idolem mladé generace. Právě Elvis Presley znamenal velký mezník v prudkém růstu kultu hvězd.
Koncem 50. let začíná další etapa vývoje rock and rollu. V následujících letech probíhal vývoj ve třech hlavních proudech
  1. běloši se blíže seznamují s výrazovými prostředky rythm and blues. Představitelé tohoto proudu jsou Everly Brothers, Buddy Holly, Eddie Cochran, Jerry Lee Lewis, Neil Sedaka, Del Shannon
  2. Pozornost posluchačů se obrací na černošské hudebníky, těmi jsou např. Little Richard, Chuck Berry, Bo Diddley, Fats Domino
  3. Rock and roll ovlivňuje autory a interprety moderní populární hudby, kteří přicházejí s první syntézou např. Paul Anka, Pat Boone, Ricky Nelson
Začátem 60. let už určuje rock and roll převládající charakter moderní populární hudby. Začíná se označovat jako rock. V roce 1964 přichází světový nástup a dominance britských rockových skupin.

JeDU Na DovčU

25. srpna 2009 v 8:06 | CaRA |  O bLOGU
čauKýýý :)
Asi To zNí diVNěco TET?? ale ANo Jedu Na 4 Dny Do cHorVaTskA :) TohLe měl Můj FotříK pro Mě JakO přeKváPKO :) TááKže VrátíM se v NEděLI :)BudeTE MI cHyběT :) mooc!

¨Mám Vás RááDA :)

AbbYE DawN ZnačKA

23. srpna 2009 v 17:54 | CaRA |  AbbEY DawN

TričKA AbBYe DawN

23. srpna 2009 v 17:54 | CaRA |  AbbEY DawN


AbbYe DawN VěCI

23. srpna 2009 v 17:52 | CaRA |  AbbEY DawN

AbbYe DawN

23. srpna 2009 v 17:50 | CaRA |  AbbEY DawN

BlaCK StaR :)

23. srpna 2009 v 17:43 | CaRA |  BlaCK sTaR
Určitě víte že Avril bude má svoji první voňavku.Jmenuje se Black star.Tady si přečtěte jeden článek:

Black Star je ovocně květinová vůně, kombinující delikátní růžový ibišek s tmavými švestkami a hořkou čokoládou.
Tóny se míchají a tvoří vířivou a jiskřivou vůni plnou energie!
Avril o vůni: "Když jsem tvořila vůni, vědela jsem, že v ní musí být hořká čokoláda. Bylo vzrušující zakomponovat tak neobvyklý element do Black Star."
Flakon a krabička
Black Star flakon má unikátní a nápaditý tvar. Tento jedinečný flakon má tvar prstenu. Zachytil charakteristický rock glam styl Avril Lavigne - dokonalé splynutí punku a krásna. Vnější obal byl inspirován jejím oblíbeným koženým náramkem s cvočky. A přesně taková je i krabička.Avril o flakonu: "Mám ráda neobyčejné kombinace růžové a černé... a bláznivé doplňky jako jsou hvězy a cvoky. A to je to, co uvidíte na flakonu mé nové vůně. Ve skutečnosti jsem chtěla aby se flakon stal doplňkem a tak vzniknul prsten zdobený výstupky, který je součástí flakonu. Prsten je snímatelný a můžete si ho pověsit jako přívěšek na řetízek. "

a tady máte ještě pár fotek:
http://prettytough.com/wp-content/uploads/2009/03/avril_lavigne_black_star.jpghttp://shopiq.cz/files/parfemy/AVRIL-LAVIGNE/AVRIL-LAVIGNE-damske/black-star-avril-lavigne500_big.jpghttp://www.vune24.cz/userfiles/image/product/th_44330674.jpghttp://avril-lavigne-perfumes.com/web/support_dev.php/file/get?p=blog_posts/cs_CZ/74/image/260x146/get1.pnghttp://avril-lavigne-perfumes.com/web/support_dev.php/file/get?p=blog_posts/en_GB/17/image/260x146/lounche.jpghttp://avril-lavigne-perfumes.com/web/img/dummy/prize1.jpghttp://img.enter4u.eu/th/blackstarlaunch20q5c1.jpg

TePeTKA S avRil

23. srpna 2009 v 17:37 | CARa |  AvRiL LaViGNE

FoTešKýý AvRiLKY

23. srpna 2009 v 17:34 | CaRA |  AvRiL LaViGNERocK StyL

22. srpna 2009 v 13:06 | CaRA |  RocK
JaK se oblékNOuT??

Skombinuj sexy růžovou sukýnku(klidně i černou nebo džínovou) s drsnou černou bundoua vem si taky bílé tričko.Vem černé nebo růžové rukavice bez prstů a vem černé sluneční brýle a růžové nebo černé naušnice a špičaté náramky a černý lak na nechty.Co se týče líčení skus černé linky nebo černé stíny a řasenku pro objem řas.Boty nejlépe conversky =)

Tady Hannah Montana mě trošku dala ispiraci i když není žádná rockerka a neposlouchám ji jediné co se mi naní líbí je ta bunda :D

FoTešKA AvrILKY

22. srpna 2009 v 12:00 | CaRA |  AvRiL LaViGNE

ObRázeK s NatáčeNí rEKlaMY na BlacK stAR

22. srpna 2009 v 11:52 | CARA |  BlaCK sTaR

zrdojíík:a-lavigne.blog.cz

RoZhOVoR s AvrIL

22. srpna 2009 v 11:50 AvRiL LaViGNE
Jaká jsi byla ve škole?
Úplně obyčejná holka, co chodí do normální školy. Žádná šprtka. Neměla jsem maléry, ale taky jsem často nedávala pozor. Spíš mě bavilo si donekonečna povídat. Takže jsem si to bez povšimnutí učitelů užívala. Patřila jsem do bandy teenagerů, co chodili na parties a věčně zaspávali, ale mimoto jsem taky zpívala.

Měla jsi vždycky jasno v tom, co chceš dělat?
Můj sen byl odjakživa jasný - zpěvačka. Prozpívávám se životem a to prostě miluju. Když jsem vyrůstala, zpívala jsem, kde se dalo. V klubech, na různých akcích, ve škole, v kostele, kdekoliv. Ovšem kupodivu jsem se taky chtěla stát policistkou. Myslela jsem si, že moje poslání je protivný polda!
Podporovala tě škola ve tvých snech?
Učitelky věděly, že chci zpívat, protože jsem chodila do sboru. Ale nemyslím si, že by si uvědomovaly, jak to vlastně mám. Ve škole nebyla žádná poradna pro kariéru, takže nikoho moc nezajímalo, co chceš dělat. Když už se někdo zeptal, řekla jsem pravdu. Když mi to chtěli rozmlouvat, naprosto jsem vypnula! V takových chvílích si musíš věřit.

Kdo ti dával odvahu?
Kamarádi byli skvělí, vždycky se na mé vystoupení přišli podívat. Největší podporu jsem ale nacházela v rodině a managementu. Chovali se neuvěřitelně. Je strašně důležité mít kolem sebe lidi, kteří v tebe věří stejně jako ty sama, protože existují chvíle, kdy se o ně potřebuješ opřít. A můžu říct, že oni nikdy nezklamali.

Jak jsi vplula do pravidel hudebního showbyznysu?
Po pravdě, nějaké záležitosti kolem byznysu mi unikly a byla jsem z toho pěkně zmatená. To je taky jeden z důvodů, proč vedle sebe musíš mít lidi, na které je spoleh, podporují tě a jednají narovinu. Dělají rozhodnutí v můj prospěch a já vím, že je to tak správně.

Co když narazíš na odmítnutí?
Měla jsem štěstí, každý mě vždycky chtěl slyšet zpívat, takže nebylo třeba řešit moc případů odmítání. Každopádně musíš zůstat pozitivně naladěná k jakémukoliv úspěchu ve svém životě - prostě ze sebe smeť všechnu negativitu.

Proč myslíš, že tě potkal takový úspěch?
Od začátku jsem všechno říkala napřímo, snažila se o vstřícnost a dávala najevo "taková jsem, cítím se šťastně a chci taková i zůstat". Takhle jsem se otitulovala a pak se nikdo ani nepokusil nastylizovat mě do popové princezny. Věděli, že do toho nepůjdu, nebyla bych to já.

Jak na tebe ostatní reagují teď, když jsi slavná?
Zůstávám v kontaktu se svými přáteli, ti se nezměnili. Ale nemám si co říct s nikým, kdo se mnou není v pohodě. Pokud mě někdo pomlouvá nebo kritizuje, ignoruju ho. Když se budeš zabývat maličkostmi, nezbude ti čas na ostatní, důležitější věci.

Je tvůj život takový, jaký sis ho vysnila?

Na patnáctiletou holku se to všechno událo děsně rychle. Podepsala jsem smlouvu, natočila první desku a pak to vylítlo a explodovalo... Velká změna a obrovská zkušenost, ale musím říct, že si to užívám. Žiju svůj sen. Je to tvrdá práce a někdy jsem ze všeho strašně unavená - ale toužila jsem po tom, tak to mám:-). Stát se zpěvačkou stálo za to.

Naučila ses vypořádat se s kritikou?
No... bez ní to nejde, tak jsem s tím dopředu počítala a doufám, že už mě žádná kritika nerozhodí. Nic moc proti tomu nezmůžeš, takže jediné, co ti zbývá, je připravit se na nejhorší. Hlavně se nenechat rozčílit každou špatností, kterou o tobě řeknou.

Poraď něco holkám, které chtějí dosáhnout svého snu.
Bude to znít tvrdě, ale... Není nic platné jen sedět v pokojíčku a snít. Zhmotni své představy a zkus je realizovat. Je to jediný způsob, jak dát o sobě vědět. Nesnaž se být za každou cenu jiná, prostě buď, jaká jsi. Vytěž ze své jedinečnosti.

zrdojíík:

Rozhovor s Avril..Další song má jméno Fine!

22. srpna 2009 v 11:48 | cAra |  AvRiL LaViGNE
Rolling stone přišel do studia Avril Lavigne, které jí hudebně pojí s manželem Deryckem Whibley ze Sum 41 na její další desce, naše nové vydání vám oznamuje postup na desce. Velké zprávy:Lavigne se nechystá k opakování úspěchu z roku 2007 s drtícím singlem Girlfriend ani se nechystá udržovat její status punk-popové sprosté princezny. O doposud nedodělané listopadové desce Lavigne říká, že míří víc k sebepozorujícím písním se stripped-down rockovou hudbou, pohaněným akustickou kytarou. "Tato nahrávka je o životě", říká Lavigne."Je to velice snadné pro mě udělat chlapce mlátící pop song ale sednout si a poctivě psát o něčem co je opravdu blízké mě, něco s čím jsem spojená je hodně odlišná věc". Třebaže Lavigne se vzdaluje od mocného punku, velmi láká na přitažlivé songy jako Darlin, která byla druhou písní kterou kdy Avril napsala, když ještě žila v Napanee v Ontairu v 15 letech. Butch Walker také pracuje na jejím čtvrtém LP. Lavigne na předchozích albech skryla svůj hlas za stěnu z představení, její vokály jsou přední a soustředí se v nových písních jako Everybody Hurts.Další názvy songů zahrnují Black Star, Sterá byla původně psaná pro vůni se stejným jménem a Fine."Moje poslední nahrávka byla o kytarách a energii ale já jsem chtěla opravdu cítit svou hudbu řekla Lavigne".

zrdojííík:

PuNk

20. srpna 2009 v 16:37 | CarA |  PuNK
Hudebně se punk vrátil k počátkům rocku a rock 'n' rollu, tzn. k využívání jednoduché melodie zpravidla o několika akordech a k ostrému, často satirickému textu. Za první punkovou skupinu jsou považováni Ramones, kteří vznikli v roce 1974 v New Yorku. Největší rozmach punk zaznamenal po roce 1976 v Británii, kde v té dobé začali hrát např. Sex Pistols, The Clash nebo Adicts. O styl blízký punku se již asi o deset let dříve pokoušeli např. Stooges, Velvet Underground, či Patti Smith.
U nás se punk začíná objevovat až o tři roky později. První skupinou hrající covery zahraničních punkových skupin s českými texty byli v roce 1978 Energie G. Následovalo mnoho dalších např.: Plexis, Visací zámek, F.P.F. Šanov 1, H.N.F., Zeměžluč, E!Ë, N.V.Ú., nebo slovenská Zóna A. Tyto skupiny to ovšem neměly vůbec jednoduché, protože punk za komunismu patřil k zakázaným stylům.
Vetší rozmach punk zaznamenal až po roce 1989, vznikli např.: Totální nasazení, Punk Floid, Slobodná Európa, The Fialky nebo Malomocnost prázdnoty.
Na punkových koncertech se často tancuje chaotický tanec zvaný pogo.
zrdoj:wikipedie.cz

AbbY DawN AuToBUS

19. srpna 2009 v 14:55
zrdojíík:a-lavigne.blog.cz